Novigrad, Istra – Moderno dvosobno stanovanje v prvem nadstropju

  • €320,000
  • €4102.56/m2
681-1
Novigrad

Osnovno

  • 2
  • Spalnice
  • 2
  • Kopalnice
  • 78

Tlocrti

Tloris: 1

Opis

Novigrad – Stanovanje z dvema spalnicama in dvema kopalnicama
Prodamo moderno dvosobno stanovanje velikosti 78,07 m², ki se nahaja v 1. nadstropju nove stanovanjske stavbe, v mirnem in urejenem delu Novigrada, v bližini morja.
Stanovanje se nahaja na mirni lokaciji in izstopa s čudovitim razgledom ter priročno lokacijo, zaradi česar je primerno za udobno bivanje ali kot počitniška nepremičnina. Orientacija proti severozahodu omogoča prijetno naravno svetlobo čez dan, ne da bi se prostor pregreval.
Sestavljeno je iz dveh spalnic, funkcionalnega dnevnega prostora in prostorne terase, ki zagotavlja dodaten prostor za bivanje in sprostitev na prostem.
Stanovanje je opremljeno s klimatsko napravo, kopalnice pa imajo talno ogrevanje, kar zagotavlja udobje skozi vse leto. Kakovostna novogradnja in skrbno načrtovana razporeditev stanovanja naredita praktično in prijetno za vsakodnevno uporabo.
Bližina morja in promenade ponuja številne možnosti za rekreacijo in sprostitev, vsi potrebni objekti pa so na voljo v kratkem času.
Za dodatne informacije ali za dogovor o ogledu nas kontaktirajte. Stanovanje predstavlja kakovostno priložnost za bivanje ali investicijo na iskani lokaciji.

Podrobnosti

Updated on 24 aprila, 2026 at 6:10 pop
  • ID nepremičnine: 681-1
  • Cena: €320,000
  • Kvadratura nepremičnine: 78 m²
  • Spalnice: 2
  • Sobe: 2
  • Kopalnice: 2
  • Godina izgradnja: 2025
  • Vrsta nepremičnine: Stanovanje, stanovanja, Stanovanje v stavbi