Rovinj, Istra– Svetlo in prenovljeno stanovanje v starem mestnem jedru

  • €300,000
  • €6382.98/m2
746-1
Rovinj, Rovinj

Osnovno

  • 1
  • Spavaca soba
  • 1
  • Kopalnica
  • 47

Tlocrti

Tloris: 1

Opis

Rovinj, Istra – Svetlo in popolnoma prenovljeno enosobno stanovanje v srcu starega mestnega jedra.

Ta nepremičnina predstavlja popolno kombinacijo avtentičnega mediteranskega šarma in sodobnega dizajna ter se nahaja v eni najbolj znanih in zaželenih ulic starega mestnega jedra Rovinja, le nekaj korakov od morja, romantičnih ulic, restavracij, galerij in vseh vsebin, zaradi katerih je Rovinj ena najbolj priljubljenih destinacij na Jadranu.
Elegantno stanovanje velikosti 47 m² se nahaja v 2. nadstropju urejene stavbe in je idealna izbira za vse, ki iščejo nepremičnino s posebnim značajem – bodisi za počitnice ali celoletno bivanje.
Stanovanje obsega prostoren open space prostor, kjer so povezani kuhinja, jedilnica in dnevna soba, udobno spalnico s shrambo ter kopalnico. Kamniti detajli in skrbno izbrana oprema ustvarjajo prijetno in elegantno vzdušje, ki popolno združuje naravne materiale in sodoben način bivanja.
Dnevni prostor je izjemno svetel zahvaljujoč trem velikim oknom z južno orientacijo, ki zagotavljajo obilico naravne svetlobe skozi ves dan.
Ogrevanje in hlajenje sta urejena z inverter klimatskimi napravami, nameščenimi v dnevni sobi in spalnici.
Stanovanje se prodaja popolnoma opremljeno, medtem ko sta bila stanovanje in celotna stavba – vključno s streho in fasado – popolnoma prenovljena leta 2020.

Podrobnosti

Updated on 22 maja, 2026 at 8:02 dop
  • ID nepremičnine: 746-1
  • Cena: €300,000
  • Kvadratura nepremičnine: 47 m²
  • Spavaca soba: 1
  • Soba: 1
  • Kopalnica: 1
  • Vrsta nepremičnine: Stanovanje, stanovanja, Stanovanje v stavbi