Okolica Vodnjana, Istra – zazidljivo zemljišče v manjši istrski vasici

  • €63,000
  • €101.61/m2
738-1
Vodnjan, Vodnjan

Osnovno

  • 620

Opis

Vodnjan, Istra – zazidljivo zemljišče na mirni in iskani lokaciji

Naprodaj je zazidljivo zemljišče velikosti 620 m², ki se nahaja v mirnem delu okolice Vodnjana in je idealno za gradnjo družinske hiše, počitniške vile ali manjše večstanovanjske stavbe. Lokacija ponuja odlično ravnovesje med zasebnostjo, naravnim okoljem in dobro prometno povezavo, zato je nepremičnina odlična tako za zasebno gradnjo kot tudi za investicijo v turistično oddajanje.
Po prostorskih pogojih je dovoljena gradnja enodružinskih in večdružinskih objektov s pomožnimi objekti, do treh nadzemnih etaž in največje višine 10 metrov. Komunalna infrastruktura se nahaja neposredno ob zemljišču, kar dodatno olajša in pospeši proces gradnje.
Okolica je mirna in urejena, v bližini se nahaja več počitniških hiš, sama lokacija pa v zadnjih letih beleži vedno večje zanimanje kupcev, ki iščejo nepremičnine v Istri v bližini morja, vendar stran od turističnega vrveža.
Zemljišče se nahaja na odlični lokaciji, približno 10 kilometrov od Vodnjana in centra Marčane, medtem ko so plaže, turistične vsebine in glavne prometne povezave hitro dostopne.
Ta nepremičnina predstavlja odlično priložnost za investitorje, pa tudi za vse, ki iščejo zazidljivo zemljišče v Istri na mirni lokaciji z velikim potencialom.

Podrobnosti

Updated on 14 maja, 2026 at 8:02 dop
  • ID nepremičnine: 738-1
  • Cena: €63,000
  • Kvadratura nepremičnine: 620 m²
  • Vrsta nepremičnine: posesti, Zazidljivo zemljišče, Zemljišče
  • Stanje nepremičnine: Prodaja

Podatki za kontakt

Ogled nepremičnine
Adriatico Real Estate
  • Adriatico Real Estate

Vprašajte o tej nepremičnini