Brtonigla, vila, savršen spoj modernog i rustikalnog

  • €1,090,000
  • €4037.04/m2
73-1
Brtonigla

Osnovno

  • 4
  • Spavaćih soba
  • 4
  • Kupaonice
  • 270

Tlocrti

Tlocrt: 1

Opis

Brtonigla, prodaje se vila koja predstavlja savršen spoj rustikalnog i modernog

Ova prostrana, ali vrlo intimna kuća pravi je spoj moderne arhitekture i temelja stare kamene kuće. Inkorporiranjem kamenih ruševina u funkcionalne dijelove ove moderne kuće, ona je postala potpuno utopljena u mikrolokaciju i – doslovno – jedinstvena.
Lokacija nekretnine je idilična, a veličina cijele parcele iznosi 1010 četvornih metara. Kuća je okružena zelenilom, a na imanju se nalaze 100-godišnja stabla hrasta i murve, kao i ostalo mediteransko raslinje poput masline, šipka, smokve i dr.
Što se pogleda tiče, možete odabrati svoj omiljeni – more, vinograde ili maslinike koji okružuju parcelu.
Veličina interijera prelazi 270 četvornih metara.
S četiri spavaće sobe – svaka sa svojom kupaonicom, velikim otvorenim prostorom za kuhinju i blagovaonicu, vrlo prostranim dnevnim boravkom i dvije galerije na katu, najupečatljiviji kutak kuće je unutarnji wellness s vanjskim dnevnim boravkom.
Ali pravi dragulji nalaze se vani – svima omiljena ljetna kuhinja, dvije terase, sunčalište i potpuno jedinstveni bazen. Bazen je izgrađen na temeljima ruševina stare kamene kuće što ga čini kao da je dio prirode, potpuno uronjen u okoliš.

Detalji

Updated on 25 travnja, 2026 at 5:58 am
  • ID nekretnine: 73-1
  • Cijena: €1,090,000
  • Kvadratura nekretnine: 270 m²
  • Spavaćih soba: 4
  • Sobe: 4
  • Kupaonice: 4
  • Godina izgradnja: 2022