Tinjan, građevinsko zemljište 1550m2

  • €105,000
  • €67.74/m2
104-1
Tinjan

Osnovno

  • 1550

Opis

Tinjan, prodaje se prekrasno građevinsko zemljište od 1550m2 okruženo prirodom

Na rubu građevinske zone prodaje se ovo građevinsko zemljište.
Sva infrastruktura je u blizini.
Zemljište je idelano za gradnju obiteljske kuće ili vile za turistički najam.

Detalji

Updated on 27 travnja, 2026 at 5:54 am
  • ID nekretnine: 104-1
  • Cijena: €105,000
  • Kvadratura nekretnine: 1550 m²
  • Vrsta nekretnine: Građevinsko zemljište, Zemljište